Skip to content

Par mums

Mūsu stāsts

SIA “EIROSTAT” ir dibināts 2004. gadā, kurā strādā profesionāli darbinieki (sertificēti muitas deklaranti, brokeri un iepakojuma eksperti), kas palīdzēs Jums sagatavot atskaites, kas nepieciešamas iesniegšanai valsts institūcijās. Noslēdzot līgumu ar mūsu uzņēmumu Jūs varēsiet noņemt papildus slogu saviem darbiniekiem un nodarbināt viņus ar tiešo darba pienākumu pildīšanu, lai celtu ražību savā uzņēmumā.

Mūsu uzņēmums veic atskaišu sagatavošanu visā Latvijas teritorijā, nepieciešamības gadījumos izbraucam pie klientiem viņu vēlamajos laikos un vietās. Viss darbs notiek izmantojot interneta resursus, tāpēc mūsu pakalpojumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām.Kopš 2010.gada sagatavojam intrastat atskaites arī Lietuvā un Zviedrijā.

Mūsu virzieni

Uzņēmējiem par tirdzniecības darījumiem jāsniedz vairāku veidu atskaites dažādām valsts iestādēm, t.sk INTRASTAT atskaite, Dabas resursu nodokļa atskaite (DRN). Ņemot vērā to, ka minētās atskaites spēj aizpildīt darbinieki ar specifiskām zināšanām (par preču kodiem, darījuma raksturu, preces izcelsmi, statistisko vērtību, utt.), mēs piedāvājam saviem klientiem veikt INTRASTAT atskaites un DRN atskaites aizpildīšanu un iesniegšanu attiecīgajās institūcijās.